Přetnout pouta – vztahů, a znovu se nadechnout

 

Je to poměrně jednoduché kouzlo a samozřejmě není v žádném případě invazivní. Je ochranné. Občas se totiž stává, že vedle normální náklonnosti k druhému člověku jde o jakési pouto, které sice není vidět, ale mnoho z vás jistě poznalo, jak funguje.

Člověk chce začít normální život a skoncovat s nějakou částí minulosti. Ale ouha, je tu bytost, člověk, který ne a ne opustit naši podstatu.

A teď vůbec nemluvím o vztahu, kde toho druhého stále milujete.

Jde tu o pouto, které není možné racionálně vysvětlit a které vnímáme nelibě a jako něco, čeho se přes veškerou snahu nemůžeme zbavit. A pozor, tohle nemusí být jen o bývalých partnerech. Takto nezdravý vztah můžeme mít i s kamarádkou, nebo dokonce vlastní matkou či otcem.

Nyní chci popsat, jak se přebytečných energetických vazeb zbavíme. Proč bychom to měli udělat? Jak říká staré přísloví – stokrát nic umořilo osla. Takže ačkoli z našeho těla proudí jen malá část energie směrem k lidem v našem životě, dohromady to může tvoři 10%, ale klidně i více, z naší celkové energetické hladiny.

Vůbec nejhorší myšlenky přináší vztahy nenaplněné, zklamané. Pokud se s vámi někdo rozejde, věnujete mu lítostivé myšlenky, toužíte, aby to bylo jako dřív. A tímto toužením vysíláte neustále stejné přání, stokrát, tisíckrát denně a to je obrovské množství energie.

Proto jsou lidé po rozchodech tak vyčerpaní a unavení. Po každém odcizení se a rozloučení se s člověkem, jenž byl součástí našeho života bychom měli odpoutat vazbu s ním. Jak na to se dozvíte v tomto článku.
 
Při odpoutávání energetické vazby se uklidněte a nějakým cvičením, na které jste zvyklí, uklidněte svoji mysl. Zhluboka dýchejte, zavřete oči, nekřižte končetiny. Uveďte svoji mysl do stavu absolutního klidu a prázdnoty, nekontrolujte myšlenky, neovládejte je, nechte je volně plynout.
 
wave-64170__180
 
Až se naprosto uklidníte, představte si člověka, na kterého chcete zapomenout, s nímž chcete přerušit svoji energetickou vazbu. Vizualizujte si jej zcela jasně a povšimněte si energetického tunelu, který vede směrem od něj k vám. Jak vypadá? Je široký, úzký, tlustý, tenký? Září světlem nebo je zakalený? Je čistý, špinavý, ostnaný, hladký? Pozorujte jej, pozorujte jak se jím valí proud jasné energie. Jaký je proud? Kolik energie mezi vámi plyne?
 
 
Až si povšimnete všech detailů, požádejte Vesmír a Anděly, aby vás energetické vazby zbavili, plně ji odevzdejte do jejich rukou.
Můžete pronést něco jako:
„Andělé, Bytosti Světla, odevzdávám vám do rukou tuto energetickou vazbu, kterou již nepotřebuji. Děkuji.“
 
 
Pak si vizualizujte, jak se energetická vazba odpoutává od vašeho těla a mizí. Můžete ji přestřihnout neviditelnými nůžkami, můžete ji přetnout světelným mečem a nebo ji jen odpojit, jako by byla na konci zakončená přísavkou, to záleží na vás.
 
 
Při tom třikrát proneste:
„(Jméno dotyčného člověka) odpouštím ti a propouštím tě, nyní jsi volný, já jsem volný (á ).“
 
 
Poděkujte mocnostem světla a pomalu si vydechněte a nadechněte. Uvědomte si, jak jste hned o něco lehčí, jako by něco, co vás doteď tížilo, zmizelo. Energie přestala unikat. Je vám lépe. Pomalu otevřete oči.
 
 
 Archanděl Michael.preview
 
Já osobně většinou používám jen prosbu. Požádám Archanděla Michaela aby mi pomohl vyčistit všechny vazby, energii strachu a přetnout pouta z dotyčnou osobou. Nikdy mě ještě neodmítl. Pokud cítím potřebu, se  té osobě omluvit, tak to učiním a požádám také o odpuštění.
Funguje to

6 komentářů u „Přetnout pouta – vztahů, a znovu se nadechnout“

    1. Dobry den,já si myslím pokud jste opravdu milovala, tak je to normální a má to tak být ale určitě ne moc dlouho. Ale spíš bych se zaměřila co vám ta osoba chtěla ukázat, nebo s čím se potřebujete vyrovnat nebo se naučít. Nic není náhoda, každý člověk vám přijde do cesty z nějakého důvodu. A hlavně to platí u partnerů, proto si vybíráme furt stejné partnery, dokud něco nepochopíme, a hlavně je to o nás samotných, odpustit si a začít si vážit sám sebe, jak všechno zvládáme atd….Držím palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *