Afirmace – moc přitažlivosti

Afirmace  nemusí být pozitivní, protože afirmace je cokoli, v čem se utvrzujete.

Je potřeba přebrat kontrolu nad tím, v čem se utvrzujeme. A to je, převzetí kontroly nad tím, jak se cítíte, nad obrázky a vjemy, které vytváříte uvnitř svého těla.

Musíte se podívat na to, v čem se právě teď utvrzujete: špatné pocity, špatné emoce,  reakce, prožité zkušenosti, které si v mysli přehráváte, což jsou… afirmace.

Změňte ty špatné afirmace, špatné zkušenosti na pozitivní. To je ten opravdový klíč. Vzít to, co nechceme a změnit ten význam způsobem, kdy Vám dává přesně to, co chcete.Takže afirmace, jsou to, v čem se utvrzujete.

images (12)

Takže v životě dostáváte přesně to, co máte a v co věříte uvnitř sami o sobě. Takže musíte změnit každou vzpomínku a zkušenost v pozitivní. Měnit každou afirmaci, vše, co jste řekli, co jste cítili, vše co bylo negativní a otočit to. A jak to otočíte, Váš život se opravdu začne přirozeně, snadno měnit v něco lepšího.

Usmiřte se s tím, co nechcete a dostaňte dovnitř to, co chcete.  Dělejte pozitivní afirmace. Utvrzujte se v tom, kdo jste a co chcete být a vytvářejte to a zhmotňujte ve svém každodenním životě.

Co by jste měli udělat.  

Všimněte si, v čem se utvrzujete. 
Všimněte si té nejhorší věci, co jste si kdy řekli.
Všimněte si toho nejhoršího zážitku a změňte ty afirmace.
Změňte to do pozitivního.
Změňte to, co si přehráváte uvnitř.  A otočte to, udělejte to pozitivní.

Co je Zákon přitažlivosti? Zákon přitažlivosti je: Co máte v mysli (to znamená, co tam máte teď, není to to, co se snažíte tam nacpat).  To co už jste. Je to, v čem se utvrzujete.  Takže změňte, kdo jste., v čem se utvrzujete a na co se ptáte.

Rozhodneme-li se vkládat do něj samá pozitivní, laskavá a optimistická tvrzení, naše podvědomí nám začne vytvářet a přinášet prospěšné situace, zážitky.Je tedy velmi důležité cíleně pronášet správné, pozitivní afirmace, díky kterým se naše podvědomí  přeprogramuje a pomůže nám soustředit se na naši sílu a na schopnost tvořit si život podle našich přání.

Důležité je, abyste svým afirmacím věřili. Dobré je spojit afirmace s vizualizací.

Opakujte si je několikrát denně, po probuzení, při řízení auta, ve frontě, před spaním, kdykoliv máte chvilku volného času. Měli by se opakovat třikrát za sebou. A po dobu minimálně 21.dnů. Nejlépe než nastane skutečnost po které toužite.

3 komentáře u „Afirmace – moc přitažlivosti“

  1. Zdravím taky se mi článek líbí. Musím říct že je to ale dřina. Přeprogramovat své podvědomí dá opravdu zabrat. Ale už nesé své ovoce. Mějte se moc hezky.

  2. Dobrý den moc hezký, srozumitelně napsané. Hlavně vysvětlené jak na to a v čem afirmace spočívají.?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *