Astrální putování – cestování časem

Ve svém astrálním těle můžete cestovat časem i číst ve svých akašických záznamech. Naučit se vyrovnat a vyčistit své čakry a získat poučení od svých duchovních průvodců.

Zde najdete jednoduché návody a techniky. Zanedlouho budete schopní zkoumat nové oblasti. Protože čas a prostor nic neznamenají a nemají  na nás žádný vliv.

Definice,, Jak na hoře, tak dole, jak uvnitř, tak vně“ existuje astrální oblast v nás i mimo nás. Tato definice nám taky připomíná, že máme schopnost tvořit své světy. Proto se to, čemu dovolíme, aby nás ovlivňovalo  zvenčí, nakonec  projeví i uvnitř.

Astrální projekci můžeme v těchto světech – vnitřních nebo vnějších – cestovat nebo se podílet na jejích stvoření. Astrální projekce je umění, kdy člověk záměrně vysílá vlastní vědomí (astrální tělo) na jiná místa, do jiných světů nebo do jiné doby a potom je přivede zpět při plném vědomí a pamatuje si co tam zažil.

Existuje mnoho dohadů co vlastně astrální projekce je a jak ji má člověk prožívat. Protože fenomén projekce nelze slovy vystihnout, co při projekci zažíváme, cítíme.

Podstatu astrální oblasti lze charakterizovat starou okultní poučkou – ,,Myšlenka je na astrální úrovni činem“ Prostý akt vůle by vás měl dostat všude, kam chcete, do jakékoli situace, v níž se chcete octnout, nebo by vám měli přivolat téměř každou existující bytost. A proto je velice důležité abyste tuto zkušenost prožívali v uvolněném stavu a pozitivně naladěni. Všechny pocity a energie, které s sebou vezmete  se umocní, jak na ně budete působit vy a nebo jiné bytosti.

Jak na to – tento proces je hlavně třeba pochopit, najít metodu, která vám bude nejvíc vyhovovat, a pak vytrvat tak dlouho, dokud se nezačne pravidelně dostavovat úspěch.

Astrální putování je víc než druh okultního umění, je to magie. Magie je vlastně ve své podstatě transformace (hlavně sama sebe). Jak mile zjistíte že už umíte astrální projekci používat, zjistíte že jste se změnili. To je umění magie a je to umění přirozené a pozitivní.

Jakmile se naučíte ovládat astrální putování, budete mít k dispozici celý vesmír. Můžete cestovat v čase, poznat své minulé životy, probádat jiné světy nebo planety, navštívit bydliště elementárních bytostí, nebo si vytvořit osobní rituál, které pak oživíte i na fyzické úrovni.

A nebo můžete nahlédnout do takzvané akašické kroniky – kde se nacházejí veškeré informace o putování vaši duše, cykly života, smrti a znovuzrození. 

girl-811553__180

Příprava

  • tiché , bezpečné místo
  • tělo v teple
  • pohodlná poloha těla, nesmíte cítit napětí
  • schopnost změnit své vědomí

Vetřelci a diváci nejsou žádoucí. Když se člověk bojí,že bude vyrušen, nemůže se doopravdy uvolnit. S vyjímkou jediného partnera s nimž budete spolupracovat, nedávejte nikomu šanci aby vás zastavil ještě dříve než začnete, i kdyby pokušení se svěřit bylo sebevětší. Nechte si své pokusy s astrální projekci pro sebe a prozatím je co nejvíc utajujte. Člověk který nevěří že je něco takového možné, vám může vytvořit silnou mentální hradbu.

V rušné domácnosti můžete najít pracovní prostor ve své posteli, chvíli před tím než vstanete, nebo před usnutím – podle toho ve které fázi spánkového cyklu jste bdělejší. Pokud to nepůjde musíte vymyslet jinou možnost jak být sami.

atomic-bomb-966008__180

Ticho -někteří začínající  s meditací mohou mít pocit, že je to k zbláznění. Najednou slyšíme zvuky klimatizace, čerpadla, různé vrzání, štěkající pes od sousedu. Je třeba najít tu nejklidnější místnost. Nápomocné nám můžou být taky ucpávky do uší.

Tělo v teple – tělo je třeba udržet v teple, pokud by vám tělo příliš vychladlo bylo by těžké udržet se v meditativním rozpoložení. Stačí lehká teplá přikrývka.

Správná poloha – je třeba najít polohu v které se budete cítit příjemně, a budete schopni v ní zůstat 30 – 40 minut. Nekřížit paže ani nohy, které by mohli bránit ve volném proudění energie. Můžete ležet nebo sedět, jak sami budete chtít. Rozhodnete – li se sedět doporučuje se  držet páteř co nejvíc rovně.

Změnit své vědomí – k uskutečnění astrální projekce  stačí střední oblast úrovně alfa, čím hlouběji se dostanete a čím déle jste schopni se tam udržet, tím lépe. U Prostého fantazírování či denního snění, čtení nebo sledování televize se  sníží frekvence až na úroveň alfa. To vše jsou změněné stavy vědomí. Jediný rozdíl mezi záměrnou meditací je skutečnost, že se snažíte činnost svého mozku řídit a nenechat ji probíhat náhodně. V obou případech se snažíte ovládat funkce svého těla.

pokračování v dalším článku vaše Světlana

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *