Astrální putování – jdeme na to

Zdravím mí milí, začínáme

Až se se všemi bloky a strachy vypořádáte, tím že je na konci cvičení zlikvidujete, tak že si představíte že se rozpouští, nebo že se rozpadají atd.. Mějte oči zavřené a vizuálně si vyberte několik neživých předmětu v místnosti. A představujte si postupně u každého předmětu, že vaše vědomí vstoupilo z vašeho těla do onoho předmětu.

Postupně s pomoci své fantazie a mentálního zraku se snažte vidět své okolí s pohledu těchto předmětu. Snažte si zapamatovat, co vidíte a až otevřete oči, postavte se k těmto předmětům a rozhlédněte se po okolí aby jste zjistili, do jaké míry jste byli schopni si představit jak místnost vypadá s určitého úhlu.

Podvědomí si začne zvykat na stav v projekci, a pokud jste při této zkušenosti přešli do změněného stavu vědomí, možná si potvrdíte některé věci jež jste viděli a které vám prozradí, že jste byli, i když jen na malý okamžik, ve stavu astrální projekce.

Existuje mnoho technik které můžete použít. Nejlepší cestou k úspěchu je experimentovat tak dlouho, dokud nenajdete techniku která bude rezonovat s vaším vnitřním já a umožní vám snadno přejít do astrálního světa. Někdo se naučí astrální putovat během několika týdnu, jinému to trvá celý život. Nenechte se dlouhým časem odradit.

Všechno co za něco stojí, chce čas a vy budete za své snažení odměněni.

duse_opousti_telo

Nevím o nikom, komu by se nakonec úspěšná projekce nepodařila. Zaměřit se úspěšně na cíl vám pomohou tři věci.

  • Přiznejte stav své mysli a mějte ji pod kontrolou
  • Mějte bezprostřední kontrolu nad svým cílem
  • Zachovejte si silné citové zaujetí

 

  • První úkol se zdá snadný, ale není tomu tak. Když se mi to poprvé konečně podařilo, byla jsem tak moc rozrušená že jsem byla okamžitě zase zpátky ve svém těle a musela jsem začínat pěkně od začátku. Když si poprvé uvědomíte, že se vám to začíná dařit – snažte se zachovat co nejvěcnější přístup, jako by se úspěch jednoduše očekával a vy si ho zasloužili.

 

  • Když si uvědomíte že se vám astrální projekce podařila, měli byste se pustit do vytváření svého astrálního světa. A neriskovat rychlý návrat do svého těla. Nejlepší způsob jak co nejdéle setrvat v astrálním světě, je zapojit svou mysl do děje nebo události, na níž vám citově záleží – tady uplatníme cvičení vnitřní fantazie. Pokud budete projekci prožívat i emočně, zjistíte že jste tak získali v astrální rovině odrazový můstek, z něhož můžete cestovat na jakékoli místo nebo do jakékoli doby.

 

  • Nezapomeňte, že astrální tělo se taky nazývá emočním tělem.To je třeba zdůraznit, čím více emocí se do úsilí o astrální projekci zapojí, tím snazší to bude. Poté co se zbavíte omezení fyzického vědomí, je nejlepší ho okamžitě odložit, přenést někam jinam například do imaginárního vozítka, truhly nebo jiného času. Dívat se na místnost, kde ležíte, může být náročné, protože je to emočně nezajímavé. Je lepší najít místo v astrální oblasti, které považujete za poutavé a vzrušující, kde nebudete mít se  soustředím potíže.

Buďte připraveni na neobvyklé pohledy, zvuky nebo vjemy a uvědomujte si je.

  • Pocity kolébání – první jev k němuž často dochází na prahu astrální projekce. Někteří lidé mají pocit, že se jejích astrální dvojník doslova odděluje od fyzického těla.
  • Světla – při prvním vstupu do astrální roviny vidí člověk malá barevná světélka, které se někdy podobají světelným zábleskům které míváte při usínání. Je to znamení že se vám podařilo vstoupit na jinou rovinu vědomí.
  • Zvuky – neslyší je každý, ale nic méně se objevují dost často. Po oddělení astrálního těla  slyší mnoho astrálních cestovatelů bzučivý zvuk, který připomíná zvuk hmyzu a nebo někdy připomíná zvuk atonální hudby. Připisují se tlakům v astrální atmosféře kde se otevřela, aby vás přijala. Dále  přebývajícím bytostem  takzvaným přírodním duchům kteří se pohybují blízko hranic mezi těmito dvěma světy.

girl-811554__180

Na samotnou projekci je třeba se připravit, tak že si důkladně rozmyslíme jak bude vypadat vaše astrální tělo. Až budete připraveni experimentovat doporučuji, ze začátku v žádném případě nebrat na sebe podobu žádného zvířete ani přestrojení za jiné lidi – živé či mrtvé.

Proces přenosu vědomí

Jakmile ležíme či sedíme na tichém, teplém místě, jsme zcela připraveni, zavřete oči a několikrát se pomalu zhluboka nadechněte. Jakmile se začne uvolňovat fyzické napětí, vypuďte ze své mysli všechny negativní myšlenky, pocity. S každým nádechem a výdechem se víc a víc uvolňujte a osvobozujte od negativních energií všeho druhu.

Pokračujte  v pomalém dýchání a postupně se zcela uvolněte. Až budete mít pocit, že jste zcela uvolnění a klidní, můžete začít  z jakoukoli metodou k dosažení změněného stavu vědomí. ( počítání, dýchání, použití mantry atd.). Nezabývejte se o to jak hluboko do změněného stavu vědomí se nyní dostanete. Řiďte se tím co je pro vás nejpřirozenější. V tuto chvíli se tomu věnujte tak dlouho, jak je nutné.

Postupem času budete díky nabytým zkušenostem dosahovat změněného stavu snáze a rychleji.

Až budete mít pocit, že jste tam, kde mentálně potřebujete být, můžete začít vytvářet své světelné tělo. Představte si, jak se toto světelné tělo utváří ve vzdálenosti jednoho metru od vašeho odpočívajícího těla.

Promítněte do něho nejen svou mentální energii, ale také také energii ze země pod sebou nebo z oblohy. To je starý okultní trik. K tomu je třeba, abyste se napojili na zdroj, z něhož chcete čerpat, a potom si vizualizovali, jak z něho proudí energie do vašeho těla, které takto nabíjíte. Nezabývejte se,, barierami “ jako jsou stropy a podlahy.

V tomto stádiu snažení už pro vás čas nebude nic znamenat. Až bude světelné tělo utvořeno tak aby vám to bylo příjemné, vtiskněte do něho mentálně jeho úkol. Takto si potvrdíme, že přebíráme odpovědnost za své činy. Dále platí, že poté co to posloužilo svému účelu, to musíme zrušit!

Přejí všem, ať se vám daří úchvatné cestovní prostorem a časem.   Vaše Světlana

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *