Čas tvoření a soucitu

Je čas si uvědomit že jsme kosmické bytosti, začíná velké rozpomenutí toho kdo jsme. Je třeba se naladit na naši matku zemi a slunce. Na proměnu která přináší bohužel i těžkosti které si naše duše odžijí, jelikož jsme na počátku zrození nového člověka.

Začínáme vnímat že vše se mění

Vnímám se jako tvořivou sílu, která má obrovský léčivý potenciál. A proto nás nastávající čas zpomalení všechny vybízí k přenastavení naších mezilidských hodnot ( jak se budeme chovat k sobě, našemu tělu, blízkým naši matce zemi).

Z jednou důležitých tvořivých sil lidstva jsou naše slova. S našimi pocity, emocemi a hudbou tvoříme náš nový svět. Aniž by jsme si to uvědomovali.

Slova ubližuji, zraňuji, ubližujeme si velmi často také sami sobě. Ale taky dokážeme slovy chválit, milovat být laskaví. V této době je obzvlášť důležité vyhýbat se užívání slova proti sobě nebo k pomlouvání druhých. Užívejte je správným způsobem, ve jménu pravdy a lásky. Tvořte z rozmyslem.

Slovy vyjadřujeme tvůrčí schopnost.

V závislosti na tom, jak je užíváme, osvobodí nás nebo zotročí. Veškerá kouzla, která máme k dispozici, jsou založena ve slovech. Můžeme stvořit ten nejkrásnější sen, anebo vše kolem zničit. Nehřešíte-li slovem, šíříte kolem sebe krásu a lásku.

Medituji a vizualizuji

Doporučuji všem věnovat se zvukovým meditacím. Tajemství je opakování. Čím více budu pracovat s pátou dimenzí ve spojení se zvukovou meditací, tím účinnější bude mozek při vytváření neobvyklého a vynalézavého stavu mysli.

Z nejuznávanějších léčitelů zvukem je Tom Kenyon

Tomovy životní studie z více než desetiletí, jeho zkušenosti a vědomosti z mnoha existencí mu umožňují se přesouvat mezi moudrostmi tradic tibetského budhismu, egyptskou vysokou alchymií, taoismem a hinduismem.

V jeho workshopech a pedagogické praxi zprostředkovává skrze tóny nesmírné pole informací, které probouzí všechna fyzická centra, a umožňují hlouběji pochopit tištěná slova a ducha jeho textů. https://tomkenyon.com/

V tomto čase se stáváme tvůrci.

Proto hovořím často s dětmi i starci bez zesměšňování. Hovořím s jejich zářivou moudrou duší. Pokud nebudeme zesměšňovat naše děti, staré lidi můžeme tímto měnit svou perspektivu nového světa. Dnes máme všichni obrovskou sílu ať jsme si ji vědomi nebo ne. To byl jeden z důvodu proč jsem přestala pracovat s lidmi na jejích blocích. Pracujme na sobě, buďme k sobě laskavější, milí, ohleduplnější a upřímní.

Vnímejte obrovskou narůstající míru synchronicity.

Dnes obzvlášť platí princip „Energie proudí tam, kam míří pozornost“ opravdu to funguje dokonale. Život vskutku přináší to, na co se zaměřujeme. A proto je nejdůležitější své problémy, stíny, bloky a programy ze soucitem přijat, ne se na ně zaměřovat a snažit se s nimi pracovat, bojovat, protože v dnešní době se právě naopak fixují a nemizí.

Přijímám vše co mi život přináší a jsem za to vděčná. jelikož mě vše posiluje a tvoří. Žiju tady a teď s vděčností, pokorou, láskou a se vším co mi život přináší a takový ho mám ráda.

I já jsem jsem si protrpěla bolestivé dny i měsíce. Dnes však vím že mě ta bolest a utrpení formuje. Nebyla bych tou Světlanou kterou jsem. Proto jsem tam kde jsem a dnes už vím že vše má svůj důvod. I když ten důvod pokaždé neznám.

Proto se otevřete vaši bolesti

Otevřít se soucitem a láskou k traumatu, je v těchto měsících velmi transformující. Bojem a tlakem se nám nic nepodaří vyřešit. Každý však jdeme svou cestou která je dobrovolná, je třeba ji tolerovat a respektovat. Dnes je velmi důležité nepřistoupit na hru jiných, mít odvahu říct – ne tohle já už nechci, jdu si už svou cestou. Dnes je velmi důležitá odvaha – opustit své pohodlí.

Mějme všichni odvahu vnímat

Věřte že zde nejsme sami, doprovází nás na našich cestách životem spoustu průvodců, strážných a ochránců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *