Chybí vám energie? Čerpejte ji z drahých kamenů.
KDO PŘIŠEL NA TO, CO KTERÝ KÁMEN UMÍ?
Vnímavým a citlivým duším, spojených s Matkou přírodou, chodí informace duchovního rázu sami. Umí naslouchat rostlinám, kamenům, přírodě atd. Poznají, na co který kámen působí a co ovlivňuje. My máme velikou výhodu v tom, že můžeme tyto vědomosti převzít, stejně jako nemusíme testovat na co je vhodná která bylinka (už to zjistil někdo před námi).
Kameny jsou živé podobně jako rostliny nebo stromy. Vysílají do okolí různé vibrace a tyto vibrace ovlivňují naše chování, zdraví, myšlení. Například vibrace růženínu souzní s láskou. Když máme růženín u sebe, vibrace se nás dotknou a do našeho života tak vstupuje láska.
Stačí si vybrat správný kámen (kámen který se nám na první pohled zalíbí, který nás osloví, který si nás doslova sám najde je ten pravý) a poproste ho o pomoc (o energii).
Léčba pomocí kamenů se nazývá LITOTERAPIE – Často se stává, že díky energetickému vyzařování, dochází k výraznému zdravotnímu zlepšení.
JAK KAMENY DOKÁŽÍ LÉČIT NEMOCI?
Zkuste si vybrat kámen na konkrétní řešení. Mějte ho při sobě několik dní a pozorujte změny na sobě, ve vaší hlavě, i v okolí. Vnímejte své intuitivní myšlenky, záblesky informací, které k vám začnou přicházet, když zrovna na nic nemyslíte. Je potřeba mít kameny ve své blízkosti, aby jejich vibrace mohly naše tělo správně „naladit“.
Kámen by proto měl být vždy v kontaktu s naším tělem.
Velmi často se v těchto případech používají kameny i v podobě drahokamových elixírů. A jiné pomáhají přiložením na čakry.
Péče o kámen
Tak jako o lidské tělo a zdraví je potřeba pečovat i o tělo a zdraví námi vybraného kamene. Kámen, který přijímá energii a špatné vlivy je potřeba čistit. Očista kamenů se provádí pod tekoucí vlažnou vodou či v misce s vodou několik hodin.
Následné nabíjení kamenů se různí podle druhu, podle mé osobní zkušenosti je dobré nabíjet spolu s křišťálem. Také lze nabíjet náročnějším způsobem, vizualizací, modlitbou, kvantovou terapii.
Každý kámen, stejně jako každý člověk, je jiný a proto i on vyžaduje vždy něco jiného. Některé kameny se nabíjí na přímém slunci, jiné za denního světla, ale přímé slunce jim nevyhovuje a některé se mohou nabíjet pouze v noci, za působení měsíce, protože sluneční svit je znehodnocuje.
Kameny, které se mohou nabíjet pouze v noci:
Ametyst, Růženín, Charoit, Křemen, Smaragd, Malachit, Magnezit, Chrysopras, Chalkolit, Granát, Diaspor, Heliotrop, Jaspis, Kunzit, Labradorit, Uvolit, Mezolit, Vltavín (Moldavit), Měsíční kámen (Selenit), Nefrit, Obsidián, Opál, Oranžový kalcit, Rodochrosit, Rubín, Sodalit, Topaz, Lapis lazuli, Magnezit
Způsob podle kterého si vyberete ten správný kámen – Podle intuice a přitažlivosti.