Dutá neboli – vnitřní Země

Vnitřní Země svítí jako ve filmu Avatar

Může tam být lehký pod povrchem Země, a to bez jakéhokoliv vystavení slunci? Překvapivé je, že odpověď zní ANO. Bioluminiscenční organismy mají schopnost zářit skoro jako kouzlo. Mnoho organismy používají svou přirozenou schopnost produkovat světlo trik dravce, přitahovat kamarády a dokonce komunikovat. Slovo pro tento zdánlivě magické schopnosti, se nazývá „bioluminiscence“, která pochází z „bio“, což znamená život, a „Lumin“, což znamená světlo.
 
 
Většina z těchto organismů, jako je plankton, světlo modré, ale málo záře červené, zelené, nebo oranžové. Objevit malé zvíře plankton (zooplankton) jsou dostatečně velké, aby vidět pouhým okem. Většina bioluminescent zooplankton nejsou záře ve tmě sám, ale místo toho stříkat globs zářících chemických látek do vody.
 

Někteří používají zooplanktonu bioluminiscence k přilákání partnera, nebo tvořit reprodukční roje. Ne, je přírody biochemie fascinující jen to může být také velmi krásné, zejména s ohledem na pozadí tmavě, mlhavé jeskyně. Záře červ je společný název pro různé skupiny hmyzích larev a dospělých larviform ženy, které září přes bioluminiscence. Někdy mohou podobat červy, ale ve skutečnosti jsou hmyz. Záře, které produkují, přes chemickou reakcí, je nesmírně účinný; téměř 100% vstupní energie se obrátil na světlo (Srovnejte to s nejlepšími světelných diod na pouhých 24%). Austrálie a Nový Zéland mají jedny z nejpozoruhodnějších jeskyní, kde je možné jít na prohlídky s průvodcem na svědky tohoto přírodního jevu zblízka. (viz videa níže)

 
 
 
Proč mají některé houby emitují světlo? Tvorba světlo není obyčejný v houbách; Vědci popsali asi 100 tisíc druhů hub, a to pouze 75 záře. Laboratorní práce ukázala, že žár nestalo náhodně či náhodou. Vědci zjistili, že tyto houby vyrobené světlo hlavně v noci, takže byly provedeny pokusy ke stanovení, proč. Podle studií (zmíněno v knize ), v tmavém prostředí, bioluminiscenční plodnice může být ve výhodě tím, že přitahuje hmyz a jiných členovců, které by mohly pomoci rozptýlit jejich výtrusy. Podmínky, které mají vliv na růst hub, jako je pH, světlo a teplota, bylo zjištěno, že ovlivňují bioluminiscence, což ukazuje na spojení mezi metabolickou aktivitu a houbové bioluminiscence.
 
Rozmanitost stvoření s touto schopností je stejně udivující, z řas a společnou světlušky do hlubinných obyvatel, které jsou zřídka viděni lidmi. Co je také zajímavé je, že mnohé z těchto tvorů nejsou úzce souvisí, a bioluminiscenční rysy zdánlivě vyvinuli odděleně nejméně 30 krát. S nesčetnými dobře osvětlených podzemní jeskyně a zářící jeskyní, to dělá jeden divit, co by mohlo být obydlí v rozlehlých neprozkoumaných oblastech pod kůrou.


Myšlenka, že naše planeta se skládá z dutého nebo voštinovou, interiér není nová. Některé z nejstarších kultur hovoří o civilizací uvnitř ohromných jeskyně-města, v útrobách země. Podle některých buddhistických a hinduistických tradic, tajné tunely připojit Tibet s podzemním ráji, a říkají legendární podsvětí Agartha.

 
V Indii, to podzemí oáza je nejlépe známý jeho Sanskrit jména, Šambale, myslel znamenat „místo klidu.“
 
Mytologie po celém světě, od Severní a Jižní Ameriky do Evropy a Arktidy, popsat četné vstupy do těchto legendární vnitřních království.
 
Mnoho okultní organizace, esoterické autorů a tajných společností souhlasit s těmito mýty a legendy o podzemních obyvatel, kteří jsou zbytky předpotopní civilizací, které hledali útočiště v dutých jeskyních uvnitř země.
 
Za předpokladu, že mýty jsou pravdivé, a Země je částečně dutá, jak by život přežít v podzemí? Jak by organismy obdrží ventilaci potřebnou dýchat mil pod povrchem? Povrchové stromy a deštné pralesy jsou zodpovědné za méně než jednu třetinu zemského kyslíku, zatímco mořské rostliny, jako je fytoplanktonu, jsou odpovědná za 70 až 80 procent kyslíku v zemské atmosféře. Drtivá většina našich kyslíku pochází z vodních organismů.
 
 
vnitřní země
Fytoplanktonu, řasa, řasy a produkují kyslík jako vedlejší produkt fotosyntézy, proces, který převádí oxid uhličitý a světlo v cukry, které jsou pak použity pro energii. Zatímco proces fotosyntézy obvykle znamená přítomnost slunečního světla, slunce není k dispozici pouze lehký nebo zdroj energie, schopný energie fotosyntézy.
 
Před objevem hydrotermální průduchy a jejich ekosystémů se vědci domnívali, že pouze malá zvířata žila na dně oceánu, v seafloor sedimentů. Se domníval, že tato zvířata dostávala potravu shora, protože zavedený model mořského potravního řetězce závisí na sluneční záření a fotosyntéze, stejně jako potravinového řetězce na pozemku dělá. Mainstream akademická učil, že to byl jediný způsob, jak život mohl přežít v temnotě hlubokého mořského dna. Objev hydrotermální průduchy všechno změnil. Bylo jasné, že obrovské komunity zvířat rychleji a na větší, než se očekávalo velikostí v hlubinách rostla bez pomoci Slunce
 
Namísto použití světla pro vytvoření organického materiálu (fotosyntézy), mikroorganismy v dolní části potravinového řetězce v hydrotermálních průduchů používají chemické látky, jako je sirovodík (chemosynthesis). Na mořském dně, tam jsou prosperující ekosystémy, které získávají energii ze slunečního záření, ale z tepla a chemikálií poskytnutých samotnou planetu. Mnoho tisíc druhů, které žijí v hluboké, energie pro udržení života neteče shora dolů, ale přichází z vnitřku země.
 
I v nepravděpodobném scénáři, kde se každý jednotlivý strom pokáceli, budeme stále moci dýchat díky vodním rostlinného života (např. Řas). Země má obrovské množství vody, a tyto oceány, řeky a jezera jsou hemží četnými druhy biologicky aktivních, kyslík-produkovat organismy.
 
Jsou známy nějaké zdroje obživy dostupného která by mohla zajistit velké lidské populace?
 
Jaké existují doklady, že udržitelná biosféra mohla existovat mil pod zemským povrchem, zcela izolována od výživě a zavedenou životního cyklu poskytovaných sluncem?
 
Kde jsou vchody do vnitřního zemi, a které závody žijí uvnitř?
Autor a antropolog Robert Sepehr , zkoumá tyto otázky a snaží se odhalit jejich hádanky, které se vyhnula veškeré odměny v hlavním proudu akademického světa.
 
Četné snahy byly provedeny pro přístup k vnitřku země. Polární expedice a bitvy, jako například operace Highjump, stále zůstávají do značné míry klasifikovány, a byly drženy v tajnosti po celá desetiletí, ale vědecké objevy validaci zvěsti, obklopující tyto skryté události a jejich důsledky jsou nakonec vystaveni denního světla. Jaké jsou tajemství nitru Země?
 
 
Bohové se ztrátou paměti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *