S čím vám může metoda Spiritual Response Therapy (SRT) pomoci

Krásný den

Něco o metodě SRT, kde a na co se dá všude použit.

V naši zemi není pojem SRT ještě tolik znám, i když se tato alternativní metoda požívá již  několik let. SRT je metoda odlišná od většiny používaných způsobů alternativních terapií.

A proto mi lidé často kladou otázku:  Kde a na co vše se dá použít terapie SRT? Tak bych vám ze své zkušenosti chtěla dnes povykládat  kde a na co vše tuto metodu  používám.
Nejčastěji čistím příčiny různých bolestí a nemoci, i chronických, protože lidé většinou přijdou až na poslední chvíli.

Dále čistím problémy psychické které se týkají lidi samotných, (většinou se to týká toho že se ale vůbec nemáme rádi, podřizujeme svůj život ostatním, nedokážeme často říct obyčejné slovo NE, a proto nestíháme  a nedokážeme si užívat života ) Nebo jsou tu problémy psychické které ovlivňuji už i vztahy a chod celé rodiny.

Také za mnou chodí lidé kteří chtějí pomoci ze svoji kariérou nebo nemohou najít partnera. Nedaří se jim v partnerském vztahu.  Lidé kteří si nemohou udržet práci nebo se jim nedaří po finanční stránce i když vyzkoušeli už všechno, mají vysokou školu a spoustu diplomů.

Všechno má svoji příčinu i to proč se nám vyhýbají skvělé ženy nebo muži, únavu, nespavost, nedostatek energie, pocit opuštěnosti, nejistoty nebo strachu, stavy úzkosti, fóbie a deprese. Čistím i zvířátka, většinou sou to také psychické problémy (týrání, bytí, hlad atd…) i domy a byty, pozemky. Samostatná kapitola je závislost, na cigaretách., alkoholu, jídle, ale také na lidech. Prostě je toho spousta. Je to úžasná metoda.

Energie všude kolem nás

Zajímám se jak za pomoci energie pomoct lidem.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE