Výklad karet

Nejen tarot je vhodný k výkladu budoucnosti. Různých způsobů a druhů karet je bezpočet. Věštit se dá například i z klasických hracích karet.

Cikánské karty jsou známé po celém světě a mají obrovskou tradici. Od ostatních výkladů se odlišují především tím, že podávají zcela konkrétní věštbu.

Životní cesta z indiánských karet
Totemové zvíře odhalí stav vaší duše a napoví, jakým směrem se máte dále ubírat.
Zenová karta na každý den.
Nechte se inspirovat moudrými texty západních filozofů
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
Andělské karty.
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
 Já požívám Cikánské a prokladám andělskými.
Často kladené otázky.
Byla jsem u více kartářek a každá mi řekla něco jiného.
Je dobré si držet odstup od toho, co slyšíme, pak až se věci začnou plnit, tak uvidíme, kdo měl a kdo neměl pravdu. Některé věci jsou ale velmi složité a může se stát, že se nakonec obě věci zvláštní kombinací nebo různě po sobě vyplní. Každý kartář(ka) má svůj dar na jiné úrovni a dokáže věci vidět do různých časových vzdáleností. To platí i o schopnosti vidět věci do různých detailů.

Na kolik jsou předpovědi přesné? Je to tak na 90%. Budoucnost není předem daná a lze ji měnit. Klienty se snažím už během výkladu směřovat k nejlepší vyřešení jejich situace, i když někdy je to spíše hledání menšího zla. Vidím, že se něco zlého stane, varuju klienta a pak je to jen na něm. Když si dá pozor, může se vyhnout problémů a pak se věštba nesplní.

Můžu budoucnost nebo to co mi bylo předpovězeno změnit?Samozřejmě! Je velmi důležité si to uvědomit a pracovat s tím ! Vždy se snažím na to upozornit klienty. Pokud vidím finanční, zdravotní nebo partnerské problémy – vždy je nějaká cesta jak z toho vybruslit, minimalizovat škody.

Jak mám s informacemi nakládat? Rozhodně je důležité brát informace s jistým odstupem. Člověk by se neměl stresovat nad tím, co mu bylo řečeno. Platí zde to, že budoucnost je díky Bohu měnná.

Jak se mám na výklad připravit a co po něm mám udělat? Není dobré chodit jen tak ze zvědavosti, je potřeba dávka úcty k duchovnu celkově a nechodit jen z legrace. Pomáhá mi, pokud člověk přijde v pohodě, nerozhozen, nenaštvaný. Někdy mě rozházenost také strhne. Doporučuju klientům, aby po výkladu měli dost času na zpracování informací. Zašli si domů, nenechali se ničím rušit a prošli si ještě jednou to, co jim bylo řečeno.

Je ještě něco, co by sem doporučila. Ano. Myslím, že by člověk neměl chodit k jednomu věštci, ale k více a zkusit si různé techniky. Třeba karty, kouli, astrologii . Měl by si udržet svůj názor, věštění brát s úctou, ale ne fanaticky doslovně. Je ještě zajímavý názor, které jsem se dočetla v knize dvorního astrologa dr. Kefera – „Věřte astrologii a ne astrologům!“. Myslím, že to platí všeobecné u všech okultních disciplín. Karty nemohou rozhodnout, nemohou za Vás nic vyřešit. To je jen na Vás.

Zajímám se jak za pomoci energie pomoct lidem.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE