Jak se bránit před negativní energii i duchy

Já osobně jsem po dlouholetých zkušenostech dospěla k tomu, že jediným opravdovým a účinným prostředkem  je láska (ve smyslu dobra v nás), touha ztraceným duším skutečně pomoci, pochopení, soucit a upřímnost.

Sebevíc se budete bát, NIKDY nesmíte zapomenout, že strach uvádí do chodu negativní energie a znásobuje jejich sílu.

Proto když se bojím, volám na pomoc dobré anděly, duchovní průvodce či jiné vesmírné síly a žádám je o ochranu, vedení, pomoc i sílunikdy a nikoho z vás neopustí ani neodmítnou.

Spíš než slovo energie, sem patří označení Síly. Ostatně, stejně tak není dobrá a špatná magie. Jde jen o způsob použití. Je to stejné, jako s elektrickým proudem. Je špatná nebo dobrá? Když  je ji moc, může nám poškodit spotřebiče a také zabít. Je-li ji málo, nebude nám nic fungovat.
Naši předkové znali lidské vlastnosti jako závist a nenávist a také věděli, jakou sílu má myšlenka. Právě proto chránili své hospodářství i sebe sama.
V každém případě, před negativními myšlenkami, které jsou na vás směrovány, se lze uchránit hlavně vlastní vyrovnaností a pohodou.

Existují různé návody, jak se chránit před negativními a nebezpečnými silami, povíme si o tvorbě ochranné bubliny (setkat se můžete i s pojmy, ochranný štít, ochranná koule, mentální ochrana, světelná ochrana, bílé světlo – andělská energie aj.).

Ochrannou bublinu se dá použít proti

  • ztrátě energie
  • energetickým upírům
  • psychickému útoku
  • přenosu nemocí
  • ulpění zlé síly při práci s energiemi

Jak si vytvořit ochrannou bublinu?

Soustřeďte se, klidně a plynule dýchejte a představujte si, jak své tělo balíte do ochranného obalu, kdy se pak nacházíte v kouli plné zářivého světla, jež vás obklopuje a chrání. Stále si opakujte: „Jsem v bezpečí, jsem pod ochranou.“

Rituál ochrany provádějte na začátku dne, budete-li to považovat za nezbytné, řekněte si nahlas, že se vaše bublina automaticky objeví vždy, když bude potřeba. Nepřejte nic špatného tomu, kdo k vám negativní energii vyslal a vysílá.

Ochranné pole lze vytvořit i kolem věcí, například okolo domu nebo auta, které chcete ochránit. Bílým světlem můžete zahalit své blízké, přátele i cizí lidi. Jestli víte o někom, že mu hrozí nebezpečí, poproste pro něj anděly o pomoc.

Světelný štít může mít různé barvy, ty se dají vrstvit za různými účely.

  • Bílá barva: celková ochrana
  • Modrá barva: mentální ochrana
  • Zelená barva: ochrana zdraví
  • Růžová barva: ochrana pozitivní mysli
  • Fialová barva: duchovní ochrana

Ochránit vás dokážou také drahé kameny a minerály. 

Pokud potřebujete podporu, zkuste ochranný kámen. Vybírejte ho srdcem, s myšlenkou na to, před čím vás má chránit, bez ohledu na znamení..

Štít chránící auru umí vytvořit mj. černý turmalín, červený jaspis a ohnivý achát, před magickými útoky a astrálními bytostmi vás potom uchrání černý obsidián.

Dál se můžeme taky chránit před negativní energii, kterou tvoří geopatogenní silové čáry. Informace najdete zde: https://energieazdravi.cz/energie-vsude-kolem-nas/energie-ktera-nas-nici/

Pamatujte si, že onen „tajemný svět“ vůbec není tajemný. Je přívětivý, milý a pomáhá nám na naší životní pouti. A je úplně jedno, jestli v něj věříte nebo ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímám se o tajemství našeho života .