Kontakt a obchodní podmínky

Světlana  Kretová

Dolní Domaslavice, Ev.č. 087E
Okr. Frýdek-Místek
s.č. 739 38

Telefon: 774874225
IČO: 61931641
Číslo účtu: 2700918663/2010

svetlana@energieazdravi.cz 

Otevírací hodiny: Vyzvednutí zboží po domluvě

Obchodní podmínky

Balné a poštovné

  1. Balné – ve všech případech 20,- Kč.
  2. Poštovné převodem na účet – Česká pošta + balné = 90,- kč. Data pro bankovní převod jsou zaslány zákazníkovi emailem
  3. Poštovné při objednávce nad 1500,- kč. je ZDARMA
  4. Místní vyzvednutí 0,- kč.
  5. Dobírka + balné = 130,- kč.
  6. Dárkové poukazy jsou po zaplacení ihned ke stažení. Nezapomeňte si zapsat číslo objednávky, bez něj je kupon neplatný.

Ceny jsou konečné a uváděny včetně DPH.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zašle potvrzovací email. K objednávce použijte formulář, nebo email: svetlana@energieazdravi.cz. Připojte prosím své jméno a kontakt na sebe. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

Způsob platby:

Převod – zákazník provede platbu na účet internetového obchodu, variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Platba dobírkou – V případě nevyzvednutí balíku, bude kupující povinen uhradit náklady za dopravné a balné ve výši 130,-.

Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

Dodání zboží

Termín dodání se pohybuje v rozmezí 3-7 pracovních dnů. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku formou emailu.

Způsob doručení

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po celé ČR.

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu..

Dárkové poukazy

Poukaz je třeba uplatnit

  • Na adrese: svetlana@energieazdravi.cz
  • V místě sídla firmy
  • Českou poštou

Můžete si na přání nechat vyrobit orgonit. Popište v poznámce objednávky co by měl mít, co od něho očekáváte, jaké zaměření. Také se. můžete nechat inspirovat v obchodě. Výroba trvá cca  14. dní. Zaručuji se, zboží  nejpozději do 3. týdnu od vytvoření objednávky doručit zákazníkovi.

Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené. Dříve, než zašlete zásilku zpět, uvědomte nás o tom písemně, postačí emailem s žádostí o akceptaci emailu! Je to důležité, aby email neskončil ve spamu a následně abychom byli připravení zásilku na poště převzít, ne vždy přebíráme zásilky, neboť se může jednat o marketingové nabídky jiných firem na což nereflektujeme! Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka (nejpozději do 30 dnů) odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu, případně v hotovosti poštovní složenkou.

https://energieazdravi.cz/ochrana-osobnich-udaju/

Neposkytuji zdravotních služby ve smyslu ustanovení zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování a nenahrazuje lékařskou či jinou odbornou péči. 

“Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz” 

Zajímám se jak za pomoci energie pomoct lidem.