Co jsou Lemurské (Lemurianské) krystaly?

Lemurské křišťály jsou v mnoha ohledech unikátní. Byly nalezeny ve vrstvě písku nikoli v klasterech, jak je u křemenů běžné, ale jednotlivě, zcela oddělené od sebe. Z geologického hlediska tak jde o přírodní anomálii, pro kterou vědci nemají vysvětlení.

Další zvláštností je, že nejsou lesklé, ale mají mléčně zabarvený, matný povrch, avšak jejich vnitřek je průzračný. Mnoho těchto křišťálů vyzařuje díky tenké vrstvě oxidu železa jemnou načervenalou a narůžovělou barvou. Trojúhelníkové stěny a výrazné vyvýšené hroty jsou dalšími charakteristickými rysy těchto křišťálů. Ovšem tím nejunikátnější znakem jsou až desítky horizontálních drážek, kterou vedou napříč jednou nebo více stranami těchto krystalů. Vypadá to, jako kdyby byli vytvořeny laserem.

Jediným místem, kde se tyto křišťály nalézají a těží, je Brazílie.

Podle některých historických pramenů se v Pacifiku nacházela bájná země Lemurie (také Mu), s vyspělou civilizací, po které potopením zbyla Polynésie. Důkazy o existenci Lemurie byly nalezeny z období před 70 tis. lety a předpokládá se, že země existovala před 12 miliony lety. Příčinou potopy byla pravděpodobně srážka s Nibiru/Nimiru, změnil se Jižní a Severní pól a každá změna zároveň ovlivnila počasí.
Jako potomci Lemuřanů (ale i Atlanťanů) se označují např. Tuarégové – Hadí lidé Velkého vznešeného boha ohně, kteří osídlili severní Afriku, dále Baskové ve Španělsku, Daanani – Lidé Moře, kteří osídlili Kypr, Tyrhéni, kteří se rozdělili na Etrusky (osídlili Etrurii, dnešní oblast Toskánka, Itálie) a Féničany (osídlili oblast v Malé Asii), kolonie na ostrově Man v Irském moři atd.

 Co jsou Lemurianské krystaly?

Lemurský krystal je nástrojem pro ty, kteří pracují se světelnými energiemi. Zahájíme-li vibrační posun, lemurské krystaly nám poskytnou dar bezpodmínečné lásky k Zemi. Těm, kteří pracují se světlem, připomínají, že mají pracovat na svém růstu a rozvoji. Při práci s těmito krystaly dosáhneme vnitřních a multidimenzionálních zážitků, učí nás, že jsme multidimenzionální bytosti a poskytne objektivní pohled na předchozí životy. Můžeme ho užít k vytvoření sítě pro kontakt s anděly, otevírá čakru hvězdná brána a ukotvuje starodávnou moudrost do přítomnosti. Vědomě napojuje na minulé poznatky, protože podněcuje duchovní trénink a léčivé schopnosti.

Dopomáhá při terapiích minulých životů, což může zabránit vytvoření nemoci, nebo uvolnění destruktivních emočních vzorců. Hůlky z lemurského krystalu jsou výborné pro vyrovnání a čištění čaker, pomáhají uvolňovat karmu a věci přetrvávající z minulých životů a nedokončené záležitosti, které fungují nevědomě a ovlivňují současný život, např. sliby z minulých životů, které podle zákona vývoje duše přecházejí ze života do života a přitahují minulé partnery zpátky do života. Lemurský krystal aktivuje vyšší rezonance každé čakry a spojuje je se světelným tělem. Učí jak zhmotňovat myšlenky.

Každý lemurský křišťál je energeticky spojen s ostatními zárodečnými křišťály. Jejich poselstvím je učit lidi, že jsou nejen individualitami, ale také součástí vesmírného plánu, kde jsou si všechny bytosti rovny, a pomáhat jim udržovat spojení se svým duchovním zdrojem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *