Magie – bilá nebo černá ?

Podle mne je jen jedna magie, záleží jen jak tok energie, svou mysl a um použijeme. Můžeme probouzet lásku, odvrácet kledby, pomahat lidem – věštěním, výkladem karet, to je ta pozitivní. Ale taky lze provádět pravý opak zmatek, utrpení a šířít bolest tou negativní. A v tom případě je to hlavně o získání MOCI, používáné plně ve svůj prospěch, aniž by se člověk, který ji využívá, ohlížel na své okolí.

Jak poznat, že jste pod vlivem černé magie

To, že na vás někdo vysílá černou magii, můžete zjistit. Můžete pociťovat negativní energie při usínání a spánku, můžete mít nepříjemně sny, často se měnící až v noční můry. Dalším projevem může být dlouhá, vleklá nemoc nebo zdravotní problém, který má však záhadný původ a nereaguje na klasickou léčbu, v podstatě se nedaří nalézt žádnou příčinu.

Útok pak mohou citlivější osoby pociťovat přítomností někoho jiného vedle sebe, byť nikoho nevidí, nebo se jim stávají různé nezvyklé situace – spoustu mrtvého hmyzu, ztrácejí se jim například osobní věci, zejména pak ty, které používají na ochranu, slyší různá praskání, kroky atd.

Většina lidí si mnohdy vůbec nepřipouští, že by se mohlo jednat o útok černé magie. Problémy jsou totiž mnohdy dlouhodobé, a tak je lidé považují spíš za to, že mají prostě jen smůlu.

book-1012275

Magie je vlastně život sám o sobě.

Magie znamená také tvrdou práci na sobě samém! Když chci změnit vnější okolnosti, musím změnit sebe sama. Magii může zvládnout jen ten, kdo pozná a ovládá sám sebe!! Magie je poznání.

Magie: informace a rady

  • Zodpovědný mág nebo čarodějnice, kteří se chtějí zabývat výlučně pozitivním uměním, si musí zas a znovu klást otázku, jaké důsledky má jejich práce. Mágovi se všechno vrátí nazpět. To je zákon akce a reakce a takový je i zákon karmy. Protože bílá magie, tak jako i dobré a správné skutky, jsou základem pro pokojné soužití.
  • Mágem se stává ten, přes kterého magická síla působí i bez kouzel. Potom vládnou kouzla všude tam, kde se mág nachází. Nejdůležitějším nástrojem je tedy samotný mág a hloubka jeho znalostí.
  • Pozitivní magie se především uplatňuje, aby se předešlo škodám a vytvořila se ochrana. Avšak tato praxe je velmi proměnlivá. Magií ovládáte síly, které ovlivňují váš okolní svět. Zvažte, zdali byste dokázali žít se všemi následky.

Magie se zakládá na určitých poznatcích. Nejde o to ovládat určité rituály, ale celým svým srdcem věřit v život, energii a vědomí. Je to poznání, že všechno je Vědomí !!

 candle-1081142                

Předtím, než začnete praktikovat magii, měli byste mít jasno v jejích možných následcích. Dopředu si promyslete, co činíte. Každý rituál si pečlivě připravte. Znamená to, že magii byste měli umět ovládat za každých okolností. Až potom vám bude uznána svoboda dělat to, co dělat chcete. Tato svoboda je omezená především tím, že byste neměli magií nikomu škodit.

Pokud člověk používá síly správným způsobem, stávají se silami magickými. V každém dalším životě jsou stále mocnější. Ale: pokud jsou tyto síly zneužívané, stávají se stále slabšími.

Řekněme si na rovinu: „Každá lidská bytost je mágem!“ Můžeme tomu opravdu uvěřit, protože každý z nás si přitahuje vlastní realitu, jinými slovy skutečnosti, jakou má ve své pozornosti. To se nazývá vědomí a to není nic jiného než energie.

“Na co dnes myslíš, tím se zítra staneš.”

Nahlédněte do svého nitra, abyste zjistili, proč tu jste! Co chcete a jak byste toho mohli dosáhnout? A potom můžete každý den, každou minutu vašeho života zasvětit tomu, abyste naplnili svůj osud!

Magie však zachází mnohem hlouběji. Zabývá se pojmy jako je karma, čakry a božstva.

Karma je princip akce a reakce na duchovní úrovni. Zákon akce a reakce říká, že každá akce (síla) okamžitě způsobuje rovnocennou reakci (protichůdnou sílu), která se vrací zpět k iniciátorovi akce. To, co dáváme, se nám vrátí zpět v jiném čase. Mág musí být schopný zjistit, proč se v životě některé věci ději „z hlediska karmy.“ Malý příklad: někdo se narodí s jistým tělesným postižením. Je to proto, že v předešlém životě tento člověk způsobil někomu jinému tělesnou újmu.

Čakry jsou „silová centra“ nebo energetické víry v jemnohmotném těle. Ve fyzickém těle ovlivňují činnosti žláz s vnitřní sekrecí a lymfatický systému. https://energieazdravi.cz/sedum-caker-co-s-nimi-souvisi/

Božstva bůh, bohyně nebo božstvo je pojem, pod kterým je myšlena mocná, nadlidská a většinou nesmrtelná bytost. Je předmětem náboženské úcty a lidské víry.

Rituály

Výběr správného času

Princip analogii říká: „Jak nahoře, tak i dole; Jak uvnitř, tak i vně; Jak duše, tak i tělo.“

Proto hlavně při přibývajícím Měsíci vykonávají mágové rituály, které slouží k tomu, aby něco rostlo a zvětšovalo se (láska, peníze, štěstí,vztahy…).

Naopak při ubývajícím Měsíci vykonávají rituály, které slouží na zmenšení či eliminaci něčeho (choroba, neštěstí, smůla…)

Keltové uctívaly stromy – duby a buky, protože věřili že vydávají jakousi energií, kterou mohli léčit, zabíjet a spoustu jiných věcí. Keltové se spíše specializovaly na magií stromu, než na přímou magii.

Když se vám něco ve vašem životě nelíbí, potom se naučte tuto věc milovat nebo ji změňte. Všechno ostatní je plýtvání energii!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *