O mně

887546_1020931174623870_4164990587134862762_o

Už od mala vím, že tu je (Energie). Vždycky mě přitahovalo tajemno. Jak šel čas, událo se pár nevysvětlitelných věcí v mém životě a životě jiných. Začala jsem se zajímat o energii a jemnohmotný svět.

Naučila jsem se s energii pracovat bez toho abych chodila na kurzy. Zjistila jsem na své rodině, později i na svých přátelích pozitivní výsledky, při práci s energii. A že to opravdu funguje.

Dnes je jednou z věcí která dává mému životu smysl. Už 17. let se zabývám výkladem karet a malováním automatickou kresbou. Léčbou přikládáni dlaní jinak se tomu říká Reiki. Já tomu říkám nahřívání čistou, laskavou, zářivou energií a vypuzováním negativní energie která je uvězněna pomocí negativních emocí v našich buňkách, které nejsou díky těmto emocím schopný se regenerovat.

Absolvovala jsem kurzy SPIRITUAL RESPONSE THERAPY ( SRT) 1. A  2. a musím říct že jsem s této metody velice nadšená,  jsou tu nekonečné možnosti, jak řešit problémy osobní vztahové, pracovní i zdravotní, čištění domů, geopatogenních zón atd..

Mám velkou radost, od Srpna 2017 pro vás začnu vyrábět orgonity. Miluji je a doufám že vy si je taky zamilujete.Tak se těšte.

Moc se omlouvám ale s pomoci lidem už jsem skončila, nastal čas pro nás pro všechny. Učit se a naslouchat dobru a lásce.
Ale přesto budu lidem pomáhat skrz moje výrobky, do kterých kóduji jen čistou energii lásky.

https://energieazdravi.cz/proc-uz-nepracuji-s-lidmi-pomoci-energie/

 

Zajímám se o tajemství našeho života .