O mně

887546_1020931174623870_4164990587134862762_o

Už od mala vím, že tu je (Energie). Vždycky mě přitahovalo tajemno. Jak šel čas, událo se pár nevysvětlitelných věcí v mém životě a životě jiných. Začala jsem se zajímat o energii a jemnohmotný svět.

Naučila jsem se s energii pracovat bez toho abych chodila na kurzy. Zjistila jsem na své rodině, později i na svých přátelích pozitivní výsledky, při práci s energii. A že to opravdu funguje.

Dnes je jednou z věcí která dává mému životu smysl. Už 16 let se zabývám výkladem karet a malováním automatickou kresbou. Léčbou přikládáni dlaní jinak se tomu říká Reiki. Já tomu říkám nahřívání čistou, laskavou, zářivou energií a vypuzováním negativní energie která je uvězněna pomocí negativních emocí v našich buňkách, které nejsou díky těmto emocím schopný se regenerovat.

Absolvovala jsem kurzy SPIRITUAL RESPONSE THERAPY ( SRT) 1. A  2. a musím říct že jsem s této metody velice nadšená,  jsou tu nekonečné možnosti, jak řešit problémy osobní vztahové, pracovní i zdravotní, čištění domů, geopatogenních zon atd..

Další úžasná pomůcka jak lidem pomoct je kvantová terapie kterou jsem zařadila do svých služeb od 1.4.2016. Jsem velice ráda když mohu lidem nabídnout své schopnosti.

Mám velkou radost, od Srpna 2017 pro vás začnu vyrábět orgonity. Miluji je a doufám že vy si je taky zamilujete.Tak se těšte.

Od 1.8.2018 zařazuji do svých služeb – léčení a čištění čaker které je zesílené za pomoci hůlky s Lemurským krystalem a Auralitem 23.

Kdo chce začít žít nový, šťastný a zdravý  život ? Je to jednoduché, dejte si novou šanci. I Vy si zasloužíte žít život plný lásky, blaha a hojnosti. Buďte tvůrci své vlastní reality.

Máteli jaké koliv otázky napište mi.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

 

Zajímám se jak za pomoci energie pomoct lidem.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE