Obchod – kupte si krásný orgonit

Orgonitové harmonizéry do každé rodiny, školky i kanceláře.

Ahoj, specializují se hlavně na podložky pod džbány s vodou, čajem a podložky pod sklenice. Proto abychom všichni mohli pít zdravější a lahodnější nápoje. Ale to neznamená že nebudu pro vás vyrábět i jiné výrobky.

Existenci životní energie, kterou lidstvo nazývá po celém světě jinak,  už dávno vědecky doložil Wilhelm Reich. Známe ji pod pojmy čchi, prána, baraka , orgon atd. Orgonit je „zázračný“ kámen, který vzniká unikátně namícháním komponentů jako je křišťál a určitý poměr kovového materiálu. Vše je zalito do, pryskyřice. Orgonit dokáže dodávat energii tomu, komu se z jakéhokoliv důvodu nedostává.

Účinně rozptyluje geopatogenní zóny. Nerozptýlí pole patogenní zóny jako takové, spíše ho transformuje a harmonizuje, takže původně disharmonicky působící rozdílné vlnové délky se stanou minulostí.

Přiložený orgonit nepřetržitě a efektivně harmonizuje všechna přítomná pole; negativní pole neutralizuje a přitahuje množství živé prány. Očištěnou ji pak vrací a odráží do okolního prostoru. Tím se pobyt v blízkosti třeba i jediného orgonitu stává podobně léčivým jako pobyt a hluboké dýchání ve voňavém lese či na louce prosáklé čistou životní pránou a slunečním zářením.

Natočila jsem pro vás video, kde se dozvíte co je to orgonit a jak vám může pomoci.Předem se omlouvám za střih tohoto videa, příště to bude lepší.

Chtěli byste se letos o Vánocích vyhnout stresu
a tlačenicím? Objednejte své dárky právě teď! Mám pro vás plno velkých i malých í pro celou rodinu. Od 11.11. startujeme poštovné při objednávce 500,- a více poštovné ZDARMA. 
  

Nerovnosti, bublinky, praskliny nejsou na závadu a nemají žádný vliv na působení orgonitu.

Každý kousek je originál a nikdy nenajdete dva stejné.