Co je Orgonit – k čemu slouží

Orgonit je známý víc než osmdesát let a za tu dobu už byly mnohokrát prověřeny vědeckým bádáním. Je to stále rozšiřující se pojem a díky jejich širokému využití se dostávají stále k většímu množství lidí.

Existenci životní energie, kterou lidstvo nazývá po celém světě jinak,  už dávno vědecky doložil Wilhelm Reich. Známe ji pod pojmy čchi, prána, baraka, orgon atd. Orgonit je „zázračný“ kámen, který vzniká unikátně namícháním komponentů jako je křišťál a určitý poměr kovového materiálu. Vše je zalito do vosku, pryskyřice a jiných sloučenin. Orgonit dokáže dodávat energii tomu, komu se z jakéhokoliv důvodu nedostává. Všechny další příměsi nejsou na škodu a setkala jsem se i s tím, že různí výrobci tam přidávají třeba kůru stromů, sklo atd.

Vstřebává i energii svého tvůrce

Já používám pryskyřici a jednotlivé krystaly kombinuji dle předpokládaného použití. Pryskyřice má jeden prozaický důvod a hlavně výhodu oproti vosku – neroztéká se na teple a neztrácí tvar, tudíž je ho možno nechat položený bez obav i na parapetu jižního okna. Při tvorbě je jedním z limitujících faktorů energie člověka, který orgonit vyrábí. Tato energie se totiž vstřebává do kamenu a případně vylepšuje jeho účinky. Proto si myslím, že není na škodu, pokud tvůrce projde seminářem kde se naučí pracovat s energií.

K čemu tedy orgonity slouží?

 V první řadě tyto kameny vyzařují energii potřebnou pro naše běžné fungování. Dá se využít i v domácnosti. Když ho dáte do ledničky, je prokázáno, že se prodlouží  trvanlivost 

12924439_1114881935228793_4024684720973842719_n

zeleniny, sýrů, uzenin, masa a navíc se stahuje výkon chladničky. Orgonit dokáže transformovat negativní energie na akceptovatelné tím, že je harmonizuje. Účinkuje intenzivně a s překvapivě širokým dosahem.

Zvu vás do eshopu Orgonitů a šperků z minerálu: https://energieazdravi.cz/obchod-orgonitu/

Eliminuje působení geopatogenních zón na nejnižší možnou hranici.      

Dále účinně rozptyluje geopatogenní zóny. Nerozptýlí pole patogenní zóny jako takové, spíše ho transformuje a harmonizuje, takže původně disharmonicky působící rozdílné vlnové délky se stanou minulostí, pokud umístíme orgonit do prostoru. Nejúčinnější je položit jej do negativního ohniska křížení několika zón. Orgonity ohnisko doširoka rozptýlí, rozředí, takže v místě původního ohniska již po několika minutách nenaměříme téměř žádné negativní působení. Zjistíme pouze velmi zanedbatelnou hodnotu intenzity původního negativního pole. 

Čistí vodu, rybníky, řeky, studny a vodu podzemí.
V kombinaci více orgonitů blízko sebe se účinek umocňuje.
Orgonit přitahuje energie ze svého okolí včetně těch již očištěných „kolegou sousedem“ druhým orgonitem. Tím pádem je pozvedne ještě o třídu výše. Takto navýšené je zase odráží do okolí. V rámci akčního rádia si je zase přitáhne sousední orgonit a opět je o něco pozvedne. Tak dokola probíhá rezonance mezi dvěma a více orgonity. Jejich účinek v prostoru se vzájmně umocňuje přímou úměrou.
Orgonity podporují a regenerují nejen lidský organizmy.
Zdraví je otázkou správné funkce buněk živého organismu. Disharmonické energie, elektrosmog i patogenní zóny narušují správnou funkci buněk. Buňka vynakládá více námahy na udržení rovnováhy pro svoji správnou činnost, čímž se více zanáší odpadními sloučeninami a nemá tolik sil je vylučovat. Je oslabována, postupně dochází k její nemoci a pozvolna umírá.
Pokud je živý organismus člověka, zvířete i rostlinné vegetace nadále vystavován takové trvalé disharmonické zátěži, degeneruje a pozvolna chřadne a umírá. Přiložený orgonit nepřetržitě a efektivně harmonizuje všechna přítomná pole; negativní pole neutralizuje a přitahuje množství živé prány. Očištěnou ji pak vrací a odráží do okolního prostoru. Tím se pobyt v blízkosti třeba i jediného orgonitu stává podobně léčivým jako pobyt a hluboké dýchání ve voňavém lese či na louce prosáklé čistou životní pránou a slunečním zářením. Tělo i celý buněčný systém pocítí úlevu a jeho potenciál regenerace jako by se probudil. Ihned dochází k samoléčbě, obnově, celkové úlevě těla, často i překvapivě od různých dlouholetých bolestí
Orgonit bychom mohli nazvat jednoduše laicky jako „pračku energií“.
Přitahuje a neutralizuje negativní energie. Všechen disharmonický negativní charakter transformuje na léčivou a živou zdravou pránu. Do domů se doporučuje orgonity rozmístit do rohů místností; preferujeme ložnice nebo místa s nejhorší kumulací patogenních zón, aby je neutralizoval. Tělo včetně aury je v blízkosti orgonitu vitalizováno a nabíjeno zdravou léčivou pránou. Transformace a čištění probíhá i na psychosomatické úrovni. Psychické a jiné zátěže, nánosy a bloky jsou rozpouštěny, protože přestávají být živeny na své nízkovibrační úrovni.
Čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem.
Čekárny, vlaková nádraží, hostince, zákoutí temných uliček starých domů a sklepů, staré štoly hloubené zajatci, blázince, veřejné domy, dopravní prostředky – tam všude je zvýšený výskyt negativních myšlenkových, astrálních a jiných forem, kde mnohdy dochází k nepříjemným pocitům nebo projevům. Jsou to těžké psychosomatické nízké energie a formy, které orgonit svým účinkem odpuzuje. Nižší a disharmonické formy, energie, entity nemohou v blízkosti orgonitu dlouho odolávat.

Vstřebává elektrosmog z domácích spotřebičů a příznivě působí na květiny a všechno živé v jeho dosahu. Ve vztazích dochází ke změnám, kdy se na povrch dostávají zablokované a potlačované emoce a vše se jaksi pročišťuje. Využití je rozličné a každý, kdo se s orgonitem setkal, ví, že se mu zlepšuje jeho životní prostor. Není to změna násilná, ale znatelná. Tyto „zázračné“ kamínky mají dlouhou životnost protože se nemusí dobíjet, funguji neustále.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *