33 komentářů u „příspěvky klientů“

 1. Dobrý a krásný den přeji chtěl bych paní Světlanu doporučit, s jejími vlastnostmi umí opravdu léčit na dálku!! Myslel jsem že už nikdy nebudu žít šťastný život plný radosti a lásky.. Je mi 24 let a vážně se na mě vyřádily tajemné síly! Žiju se základním vzděláním (Na základní škole i na střední jsem měl těžkou psychickou a fyzickou šikanu).. !! Neustále jsem zkoušel jakýkoliv pracovní nabídky ale stres a nechuť žít mě prostě přemáhalo celý roky..! Moje maminka se mi snažila jakkoliv pomáhat ale spíše to v konečným důsledků bylo ještě horší. Po letech zkoušení (bylinkaření, různé rituály, kameny štěstí, kameny které mi měli čistit život nic nepomáhalo!! Najednou přišla s paní Světlanou Krétovou s napojenmí na Vyšší JÁ. A musím přiznat takto jsem se v životě necítil naplněný energií, láskou a štěstím. Dokonce jsem byl i silný kuřák všechny zlozvyky co jsem si nesl v životě sebou najednou jdou sami pryč!! Ještě jednou vám moc děkuji že můžu začít žít plnohodnotný život.

 2. Dobrý den Světlanko.
  Objednala jsem si u Vás dva přívěsky orgonitů. Srdíčko a Strom Života.
  Už jsem si je i naprogramovala.
  Chci Vám velmi poděkovat za tu nádheru. Orgonitky splnily moje očekávání a nyní vím, že už patříme k sobě. Jsou opravdu nádherné.
  Ještě jednou děkuji.
  Jarka

 3. Krásný den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Světlaně za její pomoc. Vyzkoušela jsem jak metodu SRT, tak i kvantovou terapii, rovněž jsme si SRT metodou nechali očistit dům. Paní Světlana je skvělá, profesionální, má skutečný zájem pomoci a taky si s ní člověk může o svých trablech pěkně popovídat 🙂 Já jsem s její pomocí rozhodně ušla velký kus cesty a snažím se v tom pokračovat…jsem ráda, že jsem ji poznala a přeji jí spoustu spokojených zákazníků 🙂

 4. Dobrý den
  Musím říct,že do teď se mi tomu nechce věřit. Moje 7. letá dcera nechtěla spát v pokoji, stále se budila, nechtěla chodit ve tmě po bytě a byla náladová, urážlivá. Měla sny o smrti a mrtvých a říkala, že vidí duchy v pokoji. Po zásahu paní Kretové se stala neskutečná změna ze dne na den. Usíná sama, spi ve tmě, neboji se, je jiná..neuvěřitelné. Předtím jsme zkoušeli toho mnoho. A teď stačil Váš zásah a je to. Děkuji moc, úžasný pocit. A úleva pro všechny hlavně pro dceru. Děkuji

  Iwanka Dawidova

  1. Ráda jsem pomohla, těchto případu bohužel momentálně přibývá. Apeluji na rodiče věřte svým dětem. Žádné dítě by nemělo chodit spát se strachem. Kretová

 5. Děkuji Paní Světlaně za její pomoc a velikou podporu při řešení mých osobních, životních problémů, které pro mě znamenaly velice těžké období. Mile rád bych doporučil její pomoc i všem ostatním.

  Pavel Vokoun

 6. Dobrý den.
  Absolvovala jsem u paní Světlany čištění metodou SRT.

  A PROČ?
  Již delší dobu jsem měla pocit, že není něco v pořádku. Člověk se stále někam žene, honí a je stále ve stresu, a podstatu proč to tak je, vlastně někdy ani neví. Alespoň já to tak měla. A najednou to chcete změnit!

  Před metodou SRT jsem byla pomalu rozpolcená osoba, která vše MUSÍ zvládat. Všechno a všechny, a nějak jsem zapomínala na sebe. Celkově se to kumulovalo a kumulovalo, a byla jsem jak v začarovaném kruhu.
  Po sezení s paní Světlanou a metodě SRT, jak by ze mne ta tíha všechna spadla. Čas, přestává být pro mne tak důležitý, a mě se velmi ulevilo. Jsem klidnější a nejsem stále v napětí. Daleko lépe řeším, různé situace, které život přináší. Až sebe někdy mile překvapím. Začala jsem si ten život užívat! I okolí si všímá, a mám pocit, že také přistupují ke mně s větším klidem a porozuměním.

  Tímto bych Vám chtěla paní Světlano, ještě jednou moc poděkovat za tu cestu, kterou jste se mnou prošla a za cenné rady.

 7. Dobrý den, musím poděkovat Paní Kretové která mi léčila psa. Vzali jsme si dospělého pejska který býval často sám doma a kdo ví co vše si ještě zažil. Měli jsme s ním hodně trápení protože byl Bromík úzkostný upištěný, ukňučený, někdy až nebezpečný jak se kolem člověka točil a skákal a ne a ne přestat, v takovém byl ataku nervozní prostě na zabití :-). Ničil nám dům a už jsem se báli že bychom ho museli vrátit, jelikož bychom neměli nato po něm furt něco opravovat a kupovat nové. Bylo mi to líto nechtěla jsem aby furt cestoval od jedných lidí k druhým. Kdo ví jestli by se někde uchytil a někdo by ho zvládl, my jsme ho skoro vůbec nezvládali, jak mu ruplo v hlavě tak to bylo k pláči co vyváděl. Osud nám přihrál paní Kretovou a od té doby co byl Bromík prvně na SRT je to k neuvěření, ale je to nový pes. Je zlatý, někdy sice má ještě takové tendence se rozrušit ale za chvílí je po všem a je zase v pohodě. Celá rodina si všimla že je jiný a jsou rádi že jsme si ho nechali a poskytneme mu domov. Předtím mi to vymlouvali s tím že je nezvladatelný a teď je to náš pejsánek. Tak tedy Paní Kretová jsem moc ráda za Vás. A děkuji, že jste si udělala i na mě čas. Je mi dobře a čekám velkou změnu 😀

 8. Dobrý den 🙂 chci moc, moc poděkovat Světlance za spolupráci a trpělivost…zbavila mě panické ataky a nasměrovala mě k pozitivnímu myšlení:) je báječná žena a dokáže vám vážně pomoct a ukázat směr….ukazala mi mé bloky a odstranila me…. můžete ji 100% důvěřovat a svěřit se ji s čímkoliv protože ona i vaše tajnosti otevře co držíte v sobě a pak se to pěkně uvolní :)) děkuji moc a přeji plno dalších spokojených klientů :))

 9. Dobrý den

  Touto cestou bych chtěla dát vědět lidem, že práce s energií i na dálku opravdu funguje, a to musím říct že znamenitě. Musím přiznat že jsem v téhle oblasti byla dost skeptická, moc jsem tomu nevěřila. Ale potřebovali jsme vyčistit dům, jelikož naše ďve děti po přestěhování do tohoto domu nemohli v noci spát, několikrát za noc se neustále budili s pláčem.

  Dostali jsme doporučení na paní Kretovou, jelikož cesta k nám je přes půl republiky poprosili jsme o vyčištění na dálku. Po vyčištění celého domu i s pozemkem.

  Naše děvčata opět spí zas celé noci, ráno jsou krásně odpočatá a plné elánu.

  Děkujeme a upřímně doporučujeme každému.

  Zuzana Dravá

 10. Dobrý den.
  K paní Světlaně jsem šel s očekáváním že mi změní život. V loňském roce jsem absolvoval dvakrát čištění u jedné paní. Ubíhaly týdny i měsíce, ale já, ani mé okolí na mě nepozorovalo žádnou změnu.

  U paní Světlany jsem se cítil dobře a uvolněně. Po čištění ubíhaly dny a týdny a já si říkal že by zase nic?

  Mí blízcí přátelé mi ale časem říkali že se jim zdám nějaký vysmátý. Mě to tak nedocházelo, ale měli pravdu. V mém případě se změna začala projevovat až za několik týdnů. Začal jsem si více věřit a bylo mi tak nějak lehce. Začalo se mi taky podstatně lépe dařit po pracovní stránce.
  Vždy jsem byl optimista, ale teď je to podstatně lepší. Výsledek předčil mé očekávání a paní Světlanu můžu vřele doporučit.

  Věřte bude líp!

  S úsměvem do dalších dnů. Karel Caga

 11. Hezký den všem,

  již v minulých letech jsem absolvovala čištění u jiných terapeutek, u kterých se pro mě nic nezměnilo a probíhalo vše naprosto odlišně než nyní u paní Kretové.

  Byla to pro mně velice nová a příjemná zkušenost. Tuto pozitivní reakci jsem s napětím očekávala, neboť terapii u paní Kretové byl i můj dobrý známý a přiznám se, že jsem čekala na jeho pocity a změny, které jsou velmi znát.

  I ty mé jsou příjemné a stále mě překvapuje, jak v různých situaci díky terapii u paní Světlany jednám. Na základě intuitivního pocitu ze zkušeností a absolvování onoho vyčištění, jsem nechala s důvěrou vyčistit i mého šestiletého syna.

  Paní Světlano, ještě jednou Vám velice děkuji a budu se těšit i na karty, které mi vždy vyšly, tak jak Vaše čistá mysl prozradila 🙂

  S úctou, Katka Kowolowská

 12. Ahojky, byl jsem u paní Světlany na čištění metodou S.R.T. už podruhé. Na poprvé to vyšlo všechno skvěle, ale teď jsem přišel s určitým konkrétním problémem. Nebudu rozepisovat o co přesně jde, ale věřte že jsem tím ublížil spoustě blízkých lidiček kolem sebe. To, že jsem toho moc litoval, nebylo žádnou omluvou, pro to co jsem provedl. Při čištění jsme zjistily, co je spouštěčem a proč se mi to stalo. Né jenom, že mi paní Světlana vše podrobně a pochopitelně vysvětlila, abych se v tom mohl i já orientovat a pochopit to, tak mi vše bylo vyčištěno. Po vyčištění onoho problému jsem pocítil okamžitou úlevu a pocit klidu. Ten pocit se vůbec nedá popsat, ale je to něco úžasného, když cítíte, že to z vás vše odchází pryč. Jednalo se o více věcí, během čištění, ale vše to navazovalo na sebe. Teď můžu za sebe říct, že se cítím úplně jinak a na všechny tyto problémy a věci s tím spojené se dívám úplně jinak a jednám hlavně klidněji a s rozumem. Né nadarmo se říká “ nejdříve přemýšlej a pak jednej“. Vřele doporučuji, a pokud by chtěl někdo pomoci s čímkoliv, ať se jedná o cokoliv, ale musíte chtít sami s tím něco udělat, obrať te se na paní Světlanu Kretovou

 13. Zdravím, paní Kretovou můžu doporučit. Velice mi pomohla v mé tíživé situaci. I když jsem o metodě SRT slyšela poprvé. Nelituji že jsem tuto terapii podstoupila. Paní Světlanko ještě jednou vám moc děkuji.

 14. Ahoj, jmenuji se Gabriela a chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost. Moje maminka podstoupila kurz S.R.T. z velké části kvůli mému synovi Dominičkovi ale taky protože se o léčeni zajímala už dříve. Má hodně komplikované srdeční vady, proto to sním není jednoduché a je to boj na delší dobu. I tak bych ji za to moc chtěla poděkovat. Jak mile bude mít Dominiček vše za sebou dam tu i jeho příběh. Teď ale chci mluvit o sobě. Asi před rokem jsem začala bydlet sama s dětmi, myslela že si vyřídím hmotnou nouzi, doplatek na bydlení, příspěvek na péči na syna a bude nám s dětmi dobře. Ale byl to veliký omyl bohužel se mi vůbec nic nedařilo. Všude jsem nesplňovala
  podmínky a příspěvek na péči mi byl zamítnutý. Jediné co jsem dostávala byli alimenty a pomáhala mi nadace Dobrý anděl. Po půl roce mamka jela na kurz Čištění metodou S.R.T. Jak ho dokončila hned mi volala abych přijela že není normální že se mi tak moc nedaří. Najednou po pročištěni všeho co tam našla, se mi úplně obrátil život. Šla jsem vyřídit znovu všechny podpory a najednou vše bylo v pořádku, stačilo doladit maličkosti a měla sem vše schválené. Teď je to už půl roku, jsem moc šťastná můj život se úplně obrátil. Mám nového partnera který je úžasný se vším mi moc pomáhá. Mám už Příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení, hmotnou nouzi a příspěvek na péči se vyřizuje.Je to něco neuvěřitelného. Ale taky jsem měla zdravotní problémy po porodu což už je cca 8. let . Trpěla jsem častými záněty jako hodně maminek. Ale poslední dva roky jsem to měla hodně často i 1. měsíčně, doktor už nevěděl co se mnou. Prášku jsem vyzkoušela hodně a nic nefungovalo. Tenhle problém mi maminka čistila tři měsíce zpátky a od té doby jsem ho neměla ani jednou. Vím že se to muže zdát jako zázrak ale pro mě je to zázrak. Ani nedokážu popsat ten pocit když mi došlo že je to opravdu už dlouho, a že tato metoda vážně funguje

 15. Byla jsem u paní Světlany a byla jsem velice spokojena. Dá se říct že se mi doslova obrátil život (v dobrém) po jejím, jak ona říká čištění příčin. Velice příjemná paní plná energie. Byla jsem na terapii SRT.. Určitě doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *