Přivítejme rok 2017 s radostí

 

Vstupujeme do nového roku, který je z pohledu numerologie jedničky. Součet roku 2017 dává číslo  jedna – a to je čas nových nápadu, nových vztahů a všeho, co je čisté a zajímavé.

V novém roce bychom se měli uvolnit od zbytečných věcí a věnovat se činnostem, které mají smysl. Bude fungovat trpělivost a věnování pozornosti  těmto činnostem.

Trpělivost nám dá sílu zvládat věci, které na první pohled nefungují. Když soustředíme pozornost jen k těm věcem, které pro nás mají smysl, tak se dřív či později dostaví výsledky, které nás potěší.

V roce 2017 bude důležité to, jak myslíme, myšlenkou si totiž tvoříme realitu a budoucnost. Pokud tedy toužíte po krásné budoucnosti, šťastném a plnohodnotném vztahu či hojnosti je potřeba, abyste změnili své myšlení a začali se podle svých přání i chovat. A proto tvořte tedy jen to krásné.

Ten, kdo si v roce 2016 udělal ve vztazích i v sobě samém pořádek, se nemá čeho obávat, právě naopak zbaví se toho, co jej brzdilo v jeho cestě za štěstím. Tento rok může vykročit tím správným směrem ke svému štěstí. Ti co nevyužili „poslední šance“ budou mít pocit, jako by se pomyslné kolo štěstí otočilo k vám zády a vy jste zažívali jednu pohromu za druhou.

Jak obstát v této velké zkoušce života? Jednoduše snažte se napravit vše, co jste pokazili, dokud je čas.

V roce 2017 bude zcela nová energie, jak kolem Země, tak i uvnitř. Proto na konci roku spoustu lidí procházelo obrovskou vlnou čištění, která nás čistila  hlavně přes fyzické tělo, a tolik lidí odešlo. Planeta přechází do zcela nové energie a do této energie mohou jen lidé vyladěni na její frekvenci. Kdo toto čištění do konce roku nestihl, bude se v tomto v roce čistit o to  rychleji.

Záleží jen na nás jaký náš život bude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *