Proč miluji svou práci?

Proč jsem se rozhodla  napsat tento článek?

Protože při jednom hovoru se mne mladá slečna nevěřícně zeptala? Vy opravdu milujete svou práci?

A já bez váhání odpověděla ano. Slečna nevěděla jaké je mé zaměstnání, ale v naší společnosti je to bohužel takhle nastavené, 90% lidí chodí do práce s odporem, nevolí nebo se honí za kariérou a nedokážou užívat života, mít se rádi, být šťastní.

Byla jsem na tom kdysi úplně stejně. Byla jsem v práci nespokojená, a o smyslu práce se už vůbec nedá hovořit.

Někdo by mohl namítnout že to není práce, ale pro mne je. Zároveň mě hrozně baví, naplňuje radostí a spokojeností. Hlavně když lidé reagují a píšou mi emaily, sms zprávy, prostě je tu odezva, toho jak se jim začal měnit život. Jsem dá se říct úplně v euforii, je to nepopsatelné jste prostě šťastní. Že opravdu lidem pomáháte a to co děláte má opravdu smysl.

Pracuji především s metodou SRT ( Spiritual Response Therapy). Touto metodou se napojím na člověka samozřejmě s jeho svolením a s žádosti řešit problém s kterým si neví rady.

Co to znamená?

Jsem jen prostředník, V.Já dané osoby mě vede k příčinám problému které můžu pročistit a tím pádem příčiny a překážky už nejsou, tak se začnou odehrávat nové situace v životě. Příjdou nám do cesty noví lidé, ti staří známí se nám z ničeho nic ozvou, zavolají. Skončíme s práci protože tahle stávající není pro nás ta pravá jen jsme se tam měli něco naučit a je čas jít dál, příjdou nám do cesty nové informace v podobě článku, knih atd… problémy se začnou řešit a kousky života skládat jako půzle kousíček po kousíčku.

Někteří lidé se hned po čištění zklidní, zjistí že to co si mysleli,  že je doposud důležité, nemá ve skutečnosti skoro žádnou cenu a už vůbec ne hodnotu v našem uspěchaném životě. Že se vlastně honili za přeludem. Přehodnotí svůj žebříček priorit. Začnou si užívat života, zpomalí, začnou rozjímat a všímat si doteď obyčejných věcí, které až tak obyčejné nejsou. A to je pro mne další radost.

Avšak je tu oněch 5% kdy se stává že pokud si dušička naplánovala nějakou situaci, problém řešit nebo si projít z jakéhokoliv důvodu poznání nezmůžu nic a je to práce té dané osoby se s tím poprat. Vždy se ale snažím člověka nasměrovat, poradit, co by mohlo pomoci, doporučit knihu atd… I tito lide se mi někdy ozvou jak se naučili poslouchat své tělo, odpouštět a pracovat na sobě. Což je samozřejmě pro ně jedna z nejcennějších lekcí v tomto životě i pro mne je čest a radost že jsem je mohla kousek jejích cesty podporovat a doprovázet.

Jsou tu taky jednotlivci u kterých se změny začnou projevovat velmi pomalu a trvá i několik měsíců než si jich všimnou. Většinou až když jdou v mysli pozpátku že ke změnám docházelo hned ze startu po pročištění ale velice nenápadně a pomalu. O to ještě větší radost mám když mi tito lidé napíšou poděkování třeba až po půl roce, nebo dokonce i po roce.

Dnes už pracuji z 95% na dálku, jelikož napojit se na Vás mohu ať jste kdekoli. Když jsem poprvé čistila touto metodou lidi až s Kansasu (Stát USA). Věděla jsem že tato terapie funguje i na dálku, ale byla jsem zvědavá jestli tito lidé i přes tu dálku budou vnímat nějaké pocity. A věřte nebo ne ,,Ano“ pocity které mi popisují lidé u nás v naší republice jsou opravdu shodné.

Akorát mám dojem že čím dál jsou lide ode mne vzdálení vše probíhá skoro okamžitě, myslím tím řešení situací s kterými se na mne lide obracejí. Mam pocit že se tou dálkou energie kumuluje a znásobuje. Nejsem fyzik tak že to neumím vysvětlit, ale je to velmi častý jev který jsem vypozorovala. Když vám ihned na druhý den člověk zavolá celý  natěšený, a popíše vám situaci která se právě odehrála. Jste prostě šťastnými že děláte právě tuto smysl plnou práci.

Mohla bych uvést krásné sms zprávy nebo emaily ale většinou se v nich nachází intimní a osobní informace. Takže uvedu jen konec jedné zprávy.

Moc dekuji za cisteni a otevreni oci, srdce, mysli.

A proto svoji práci miluji Světlana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *