Rozhovor o transformaci s Archandělem Michaelem

Všechny vás moc zdravím

Všude kam se podívám  píše se o transformaci. Byla jsem na tolik zvědavá a spojila se s Archandělem Michaelem a poprosila o rozhovor. Vše jsem si psala a mám povolené tento zápis zveřejnit.

Takže koho to zajímá, otázky a odpovědi.

Opravdu probíhá transformace – ano transformace lidstva započala v roce 2014 o dva roky později než se počítalo. Nemohla započat v roce 2012  jelikož mnoho lidí propadlo zoufalství a depresím. Spoustu duší procházelo výměnou. Co je výměna? K výměně dochází u duší které jsou rozčarované pozemským životem a chcou pryč, mezi dvěma dušemi panuje úplná shoda o tom že výměna proběhne. Duše které k nám přicházejí na výměnu jsou obvyklé z pokročilejších galaxii. Přicházejí pomáhat duším na planetě v učení a růstu.

Transformace planety země už započala  v roce 1999

Kdo má šanci být transformován – šanci mají všichni, pokud budou na sobě pracovat, oprostí se od zla a chamtivosti. Někteří s tím už započali ale nepovede se to všem, záleží opravdu na tom jak moc chtějí na svojí změně pracovat. Při těchto změnách přicházejí zkoušky a mohou při nich přijít opravdu o hodně. majetek, peníze i zdraví.

earth-1375640__180

Budou transformování i členové rodin – pokud budou žít slušným, láskyplným, čistým životem tak budou také transformování není důvod proč by neměli.

Jak dlouho bude transformace trvat – mohla trvat jen dva roky ale bude pravděpodobně trvat déle možná až 5- 6 let. Všechno záleží na lidech.

Naše země zanikne – ne osvobodí se od lidí kteří nebudou transformování, propadnou démonům. A lidé kteří jsou připraveni ale nebudou chtít z jakéhokoliv důvodu se transformovat, jelikož jsme svobodné bytosti, budou svobodní, nebude nadvláda, budou se dál učit a růst.

Kolik lidstva se bude transformovat – přibližně 80% nelze říct přesně.

Jakým způsobem můžeme pociťovat transformaci – u některých lidí probíhá urychlení karmických procesů ( mnoho zkoušek, nepříjemností, smůly, zdraví atd..)  Dá se úplně pomoci nebo zmírnit různými alternativními metodami.

Spousta lidí má pocit že má tak složitou situaci že pomýšlí na sebevraždu, nechce řešit problémy (touha po úniku) dá se pomoct alternativními metodami, Kameny, krystaly, orgonity                                                                                                                                   Špatný spánek, ve spaní přichází pomoci V.J. nové programy orgonity, kameny                                                                

Probouzí se v nás láska k životu, láska k sobě samému, odpuštění víc než kdy jindy.

Cítíme se být nemocní – bolesti, někdy doprovází svalové problémy třesy. šungit, orgonity

Vibrace těla.

Velké duchovní učení a růst.

Někdo může prožívat velké naplnění, hněv nebo štěstí. Každý to má trochu jinak, každá duše je na jiné karmické úrovni. Prožíváme to intenzivněji než kdykoli jindy.

Vlekla únava –  odpočinek spirály, krystaly, kameny

Tato transformace bude  pro někoho méně a pro někoho více bolestivá, ale stojí to za to.

Všechny Světelné bytosti jsou neustále s námi, provázejí nás a pomáhají. Nebojte se je požádat kdykoli o pomoc, jinak nemohou zasáhnout.

Ptala jsem se také, jak se  dovíme že je planeta zcela transformována  – bylo mi řečeno že to prostě pocítíme a že se vše dovíme v pravý čas.

Ještě mě napadla jedna otázka jestli si to nemůžeme zase pokazit? – Michael mi řekl, že už to nepůjde. Nebudeme ani hloupí ani chytří. Budeme uvědomělí a laskaví. A hlavně budeme mít úplně jiné vnímání.

http://www.priznakytransformace.cz/index.php/duchovni-filmy/videa-z-youtube/video/124-celestinske-proroctvi-2006-cely-film  Video trvá pouze 9. minut.

Kopírovat pouze v celém znění a s odkazem.

https://energieazdravi.cz/rozhovor-o-transformaci-s-archandelem-michaelem/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *