Okouzlení minulosti

Ahoj, všechny vás moc pěkně zdravím. Jelikož jsem dlouho nenapsala žádný článek. Rozhodla jsem se to dnes napravit.

O tomto víkendu jsem si naplánovala výlet se svými vnoučaty do archeoparku Chotěbuz. Musím říct že jsem netušila jak na mě toto místo zapůsobí.

Mám 3. vnuky kteří se na tomto místě také vyřadili. Nejvíc je zajímalo jak se vyráběly zbraně k lovu, železo, nebo třeba mouka na chléb, sítě k rybolovu jelikož ten nejstarší 10. lety je nadšeným rybářem.

Nejlepší však bylo když paní průvodkyně  po celkové prohlídce zavelela že si děti mohou jít zastřílet z luků na krásné slaměné terče. Vypadalo to že je odtud  nedostanu domů.

Ale třešničkou na dortu bylo, když si paní průvodkyně všimla že mí kluci se nemají k odchodu. Otočila se ke mně a řekla mi že pokud si je pohlídám tak tam můžeme ještě zůstat. Dovedete si představit tu radost. Kluci běhali pro šípy a stříleli dokud jsem ne zavelela já.

Samotné prolnutí v čase

A na mně začalo působit okolí, najednou se přede mnou  a kolem  mne objevili  lidé, viděla jsem je jak tam žijí, procházejí se, pracují, smějí se povídají si, tančí pláčou atd…. Ale co mně nejvíc zaujalo byl jejich oděv a doplňky. Oděv působil tak  lehce, svobodně, sepjatý s přírodou, působilo to na mně přímo magicky.

Proto muži buďte muži noste volné košile. Mužská košile byla vždy opásaná, pleteným provázkem nebo opaskem, který symbolizoval ochranný kruh Bohů, kteří nositele ochraňovali a vedli správnou cestou. Zároveň opasek symbolicky odděloval svět Navy (temný) od Javi (náš, zjevený).

Muž svou energii čerpá se shora, z kosmu. Ženská energie stoupá ze Země a proto my ženy vraťme si svou ženskost sukněmi a šaty.

Nejenže se opět spojíme s přírodou ale když si oblékne žena pěkné šaty nebo sukni, cítí každá žena, jak se mění její stav, jak se probouzí její ženská energie, jak přitahuje pohledy mužů, kteří dávají přednost pohledu na ženu v šatech před ženou v kalhotách.

Jestliže si žena obléká kalhoty, uzavírá kanál spojení se Zemí, blokuje pohyb energie a svou posvátnou schránu tak nechává prázdnou a nemá se pak o co s mužem podělit.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *