Vy jste pánem svého osudu – vše je energie

VŠECHNO JE ENERGIE, KAŽDÉ SLOVO, MYŠLENKA I ČIN.

Všechno je energie,  každé slovo, či pouhá myšlenka. I když se posune jeden jediný atom, působí na jemnohmotné úrovni na všechno na celém světě. Vhodíte do rybníka kamínek.
Rozčeřené vlnky se dotknou břehu a do vody se sesune malý kousíček půdy. V zemi odpočívalo semínko a nyní z něj vyroste nádherná květina.
Tuto květinu utrhne malé dítě a přinese ji své mamince, která právě zemřela. Položí ji na její rakev, kde se svou prostou krásou dotkne srdce jednoho starce.Ten se rozhodne kontaktovat svého syna, kterého neviděl už roky.
A tak tento příběh pokračuje a vše se děje proto, že jste jednoho dne vhodili do rybníka malý kamínek.
 wave-64170__180

Když začnete ve svém životě vítat a přijímat prosperitu, automaticky se před vámi otevřou nové brány hojnosti s tím, jak si budete přitahovat proud blahobytu.

Vy sami jste pánem svého osudu. Změňte to, čemu věříte, své názory a vnitřní přesvědčení. Tím se změní i váš život.

 images (43)

Všechno je určitá forma energie, která je neustále v pohybu. Každá věc má ve své vnitřní podstatě svou určitou vlnovou délku a vzorec, naprosto unikátní. Svou unikátní frekvenci, neboli svou unikátní vibraci. 

I peníze jsou „jen“ energie.

I peníze jsou vyjádření určité energie, nejsou zdroj, který by byl pro jednou dán a jednou by došel, takže by jím bylo potřeba šetřit. Táto energie je nevyčerpatelná. Peníze jsou vyjádřením (zhmotněním) energie, kterou si my, lidé, vyměňujeme mezi sebou. Energie našich myšlenek, naší činnosti, našeho času.

Peníze mají svůj koloběh, proudí mezi námi. Je na každém, do jaké dálky a jak rychle nechá tento proud skrz sebe proudit. Buď to může být malý čůrek a zastavit se pár centimetrů od člověka a vyschnout. Nebo to může být malý potok.

Peníze nejsou ani špatné, ani dobré. Peníze prostě jsou. A jejich proudění přináší užitek všem, kteří s nimi vejdou do styku.

Obvyklý názor bývá, že je utrácet špatné, že by se mělo šetřit. Je to tak i není – utrácet peníze je opravdu špatné (jak se asi cítí energie peněz, když ji „utrácíme“? A jakou realitu si začnu tvořit, když to nahradím slovy „ investuju peníze“ nebo„posílám peníze do proudu“, nebo „ umožňuju si hojnost“? Vnímáš ten rozdíl?)

Ten, kdo šetří (čímkoliv!), si jen blokuje tento určitý aspekt energie našeho světa. Zastavuje ho, zaškrcuje ho. Každá utracená s radostí a otevřeným srdcem vyměněná koruna, tisícovka i „miliónovka“ přináší obrovský prospěch všem, kteří s ní přijdou do styku. Krásně je to vysvětleno na tomto videu:

Vaše myšlenky, víra a přesvědčení vysílají do vesmíru energetické impulsy, které ovlivňují všechno a všechny kolem vás. Tyto myšlenky působí jako magnety a přitahují k vám podobné. Ať už pozitivní, nebo negativní. Přitahujete si tím události, situace i stejné typy lidí. Bojíte-li se například, že nikdy nebudete mít dost peněz, tak od vás tato vaše víra odhání všechny formy finančních prostředků, jež se k vám nebudou moci přiblížit.

Věřte si, z hloubi duše i celého srdce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *