Zář z mé hrudi Světu

Dnes v noci

Dnes v noci se mi něco přihodilo, ti co mne znají ví že pracuji s energií a věnuji se určitým metodám a tento rok byl pro mne opravdu hodně přínosný. Ale to je úplně nepodstatné..

Tak abych se vrátila k tomu dnešku, nevím kolik bylo hodin odhadují asi 2-3. ráno. Probudila jsem se, slyšela nevím jak to popsat hučící, šumící zvuk a cítila jsem jak se mi otevírá spíš rozevírá hruď, vůbec  jsem necítila žádnou bolest, jen silný tlak. A v tom jsem uviděla jak z hrudi září bílé oslepující světlo až k vesmíru. Cítila,  jak jsem propojena s univerzálním vědomím skrz střed hlavy, jako kdybych měla uprostřed hlavy díru až to chvílemi bolelo.

Na chvíli přišla myšlenka, jestli je to v pořádku to co se zrovna děje, ale hned jsem ji zahnala a poprosila univerzální vědomí jestli je vše v pořádku  a já můžu přispět tímto světlem lásky Světu? Tak ať vše pokračuje tak jak je třeba. Jestli to není ať to okamžitě ustane. Nevím jak dlouho vše trvalo asi   5-15.min. Cítila, vnímala jsem že musím světu, vesmíru poslat toto světlo.

Když vše ustálo hruď se zatáhla, uzavřela a já jsem ještě nějaký čas cítila asi půl hodiny odhadem, tupý tlak v hrudi. Bylo to zajímavé, vzpomněla jsem si na meditaci (požehnání) kterou prováděl Šaman Sergio,  u které jsem měla pocit že ve mně zběsile pulzuje energie měla jsem silné vibrace a cítila jak chce mermomocí z mého těla ven. Ale z nějakého důvodu k tomu tenkrát nedošlo.

Chvílí jsem přemýšlela o tom co se to zrovna událo, večer jsem totiž před usnutím prosila ať mi světelné bytosti ukážou něco co bych mohla zdělit Světu. Tak furt přemýšlím. Co myslíte?

Propojení láskou

Samozřejmě že vím že ta zář proudila přímo ze srdeční čakry, šlo zřejmě o otevření se většímu soucitu a bezpodmínečné lásce v propojení s Vesmírem i se Zemí. Ale i přesto mě to zaskočilo. Byl to velmi silný zážitek, zřejmě nás to v tomhle období bude zažívat víc jedinců. Nacházíme se v období velkých změn na planetě. Jsem velmi vděčná, že jsem toho součástí a že jdeme všichni společně.

Vaše Světlana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *